Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, НФЛ ВЕСНА-ЛЕТО 2021 5Х5, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Никита Василенко
FC Mayot 14 23 1.64
2
Володимир Скиба
Білгород 8 21 (1) 2.63
3
Роман Мамчур
FC Mayot 19 19 1
4
Михайло Ковальчук
Апож 10 18 1.8
5
Данил Павлов
Навигатор 2 9 18 (1) 2
6
Артін Карімі
Jaguar 9 17 1.89
7
Олексій Вишнівський
Білгород 9 15 1.67
8
Костянтин Жигалюк
Апож 6 15 (1) 2.5
9
Роман Денік
ФК Свои 9 13 1.44
10
Владислав Бондзік
Denon 10 13 1.3
11
Нікіта Дімінський
FK GOLD 10 13 1.3
12
Сергій Голуб
Печерск дистрикт 8 13 (2) 1.63
13
Олександр Науменко
ФК Делай Ветер 9 12 1.33
14
Олександр Генш
FK GOLD 9 12 1.33
15
Мехді Ходжасте
Jaguar 9 12 1.33
16
Павел Ронэ
FC Mayot 16 12 0.75
17
Шаміль Магомедов
ФК Легенда 6 11 1.83
18
Богдан Третяк
Печерск дистрикт 8 11 1.38
19
Владислав Паскаленко
OL1MP 10 11 1.1
20
Руслан Світлий
Апож 10 11 1.1
21
Іван Водошняк
ФК Легенда 9 11 (1) 1.22
22
Владислав Третяк
ФК Січ 3 10 3.33
23
Олександр Кузьменко
ФК Легенда 8 10 1.25
24
Ігор Кисіль
FK GOLD 3 9 3
25
Іван Нечепа
Denon 4 9 2.25
26
Максим Яловой
3 тайм 7 9 1.29
27
Алекс Вороновский
OL1MP 7 9 1.29
28
Андрій Дудар
Авангард 5 8 1.6
29
Иван Гавва
Навигатор 9 8 0.89
30
Руслан Фролов
ФК Делай Ветер 5 8 (1) 1.6
31
Владислав Новіков
Нац. Рада 2 7 3.5
32
Михайло Павлов
Нац. Рада 4 7 1.75
33
Евген Заугольний
FK GOLD 4 7 1.75
34
Нобі Нобі
Jaguar 4 7 1.75
35
Михайло Филин
3 тайм 5 7 1.4
36
Андрей Сокорчук
FC Mayot 7 7 1
37
Микола Тищенко
ФК Січ 9 7 0.78
38
Ариан Момені
Jaguar 9 7 0.78
39
Никита Аронов
FC Mayot 16 7 0.44
40
Назарій Маланюк
ФК Легенда 8 7 (1) 0.88
41
Тимур Саламаха
Нац. Рада 8 7 (2) 0.88
42
Владислав Файчук
Авангард 2 6 3
43
Омар Омар
Jaguar 3 6 2
44
Андрей Сумарук
Навигатор 4 6 1.5
45
Владислав Ткачик
Нац. Рада 4 6 1.5
46
Андрій Супрунчук
Pechersk Penguins 4 6 1.5
47
Максим Юдін
FK GOLD 4 6 1.5
48
Владислав Ковтун
ФК Свои 5 6 1.2
49
Артем Лисюченко
Білгород 7 6 0.86
50
Віталій Мельничук
Нац. Рада 9 6 0.67
51
Андрій Ігнатенко
Білгород 11 6 0.55
52
Максим Чичиркоза
Denon 7 6 (1) 0.86
53
Максим Іваницький
Denon 3 5 1.67
54
Олександр Дорошенко
Нац. Рада 5 5 1
55
Владислав Сидільников
Печерск дистрикт 6 5 0.83
56
Ярослав Прокопенко
Печерск дистрикт 7 5 0.71
57
Андрей Поенко
FC Mayot 8 5 0.63
58
Кирилл Прокопенко
OL1MP 9 5 0.56
59
Роман Сорокін
OL1MP 10 5 0.5
60
Дмитро Морський
Нац. Рада 10 5 0.5
61
Сергей Жигульський
OL1MP 12 5 0.42
62
Владислав Дячук
Авангард 2 4 2
63
Артём Аничкин
3 тайм 3 4 1.33
64
Амірхоссейн Азаді
Jaguar 3 4 1.33
65
Марк Коваленко
FC Mayot 5 4 0.8
66
Валентин Дмитренко
ФК Січ 5 4 0.8
67
Ягут пур Кам'яб
Jaguar 7 4 0.57
68
Владислав Левченко
Апож 8 4 0.5
69
Денис Ковальов
Нац. Рада 8 4 0.5
70
Іван Пижук
ФК Делай Ветер 9 4 0.44
71
Олег Захарчук
ФК Делай Ветер 9 4 0.44
72
Сергей Смовский
Нац. Рада 2 4 (1) 2
73
Ігор Бойко
Pechersk Penguins 1 3 3
74
Максим Касап
ФК Січ 2 2 3 1.5
75
Микола Роянов
ФК Парковый 2 3 1.5
76
Игорь Кудрявцев
3 тайм 3 3 1
77
Едуард Андрощук
ФК Свои 3 3 1
78
Есмаїл Фарсудех
Jaguar 3 3 1
79
Антон Миранчук
3 тайм 4 3 0.75
80
Владислав Войцехівський
Pechersk Penguins 4 3 0.75
81
Андрій Бойко
Pechersk Penguins 4 3 0.75
82
Игорь Пивовар
Навигатор 4 3 0.75
83
Вадим Григораш
Печерск дистрикт 5 3 0.6
84
Егор Марченко
Навигатор 2 6 3 0.5
85
Анатолій Ворона
ФК Легенда 6 3 0.5
86
Віталій Полін
ФК Свои 6 3 0.5
87
Всеволод Сальников
ФК Делай Ветер 7 3 0.43
88
Назар Кабанчук
ФК Січ 7 3 0.43
89
Михаил Вивчаренко
Навигатор 2 8 3 0.38
90
В'ячеслав Ясинський
Pechersk Penguins 8 3 0.38
91
Родіон Жизневський
Denon 9 3 0.33
92
Александр Еремченков
ФК Делай Ветер 9 3 0.33
93
Иван Крамаренко
ФК Делай Ветер 9 3 0.33
94
Олександр Бондарчук
ФК Свои 9 3 0.33
95
Александр Осадчий
OL1MP 10 3 0.3
96
Іван Савченко
Апож 12 3 0.25
97
Володимир Александров
ФК Парковый 2 3 (1) 1.5
98
Олександр Ткаченко
Навигатор 5 3 (1) 0.6
99
Ярослав Дмитренко
ФК Січ 1 2 2
100
Дмитрий Шевелев
Нац. Рада 1 2 2
101
Дмитрий Кузьменков
3 тайм 2 2 1
102
Олег Петрокушин
ФК Легенда 2 2 1
103
Роман Лисенко
FK GOLD 2 2 1
104
Александр Орленев
ФК Парковый 2 2 1
105
Микола Яременко
ФК Січ 2 2 1
106
Валентин Первеєєв
ФК Січ 2 2 1
107
Владислав Процько
Навигатор 2 3 2 0.67
108
Анатолій Гіжицький
Авангард 3 2 0.67
109
Владислав Восколович
Pechersk Penguins 3 2 0.67
110
Дмитро Кулачко
Білгород 3 2 0.67
111
Бахамін Рахімі
Jaguar 3 2 0.67
112
Юрій Кривомаз
Авангард 4 2 0.5
113
Генріх Петі
Pechersk Penguins 4 2 0.5
114
Віктор Мосьондз
OL1MP 4 2 0.5
115
Михайло Онофрійчук
ФК Легенда 4 2 0.5
116
Євген Ковальов
Нац. Рада 4 2 0.5
117
Вадим Норка
ФК Січ 4 2 0.5
118
Никита Потапенко
FC Mayot 4 2 0.5
119
Антон Лактионов
3 тайм 5 2 0.4
120
Андрій Дацюк
Denon 5 2 0.4
121
Максим Чарнюк
Навигатор 5 2 0.4
122
Валентин Солодкий
Апож 5 2 0.4
123
Михайло Мошинський
Pechersk Penguins 6 2 0.33
124
Михаїл Савчук
ФК Січ 6 2 0.33
125
Єгор Рядинський
Печерск дистрикт 6 2 0.33
126
Тімур Шумаков
Denon 7 2 0.29
127
Олександр Константинов
FK GOLD 7 2 0.29
128
Андрій Соловьенко
Білгород 8 2 0.25
129
Александр Вивчаренко
Навигатор 2 9 2 0.22
130
Андрій Лепеха
ФК Делай Ветер 9 2 0.22
131
Богдан Шведа
Denon 10 2 0.2
132
Денис Мнишенко
Білгород 11 2 0.18
133
Сергій Пилипенко
Білгород 11 2 0.18
134
Владислав Бабій
OL1MP 11 2 0.18
135
Ігор Макогон
3 тайм 1 1 1
136
Дмитро Скляр
FK GOLD 1 1 1
137
Гліб Соболівський
Denon 1 1 1
138
Володимир Радчук
ФК Парковый 1 1 1
139
Дмитро Кисельов
ФК Парковый 1 1 1
140
Едуард Клоченок
IPnet 1 1 1
141
Ахмед Зуригат
Навигатор 1 1 1
142
Анар Гулиев
Нац. Рада 1 1 1
143
Денис Мельник
ФК Парковый 1 1 1
144
Владимир Исаенко
Печерск дистрикт 1 1 1
145
Андрій Кучер
Pechersk Penguins 1 1 1
146
Илья Котовский
Навигатор 2 1 1 1
147
Евген Бродетский
FK GOLD 1 1 1
148
Віктор Шмендрук
Авангард 1 1 1
149
Дмитрий Островский
3 тайм 2 1 0.5
150
Роман Куксенко
ФК Делай Ветер 2 1 0.5
151
Андрій Тимовський
ФК Легенда 2 1 0.5
152
Антон Ільченко
ФК Січ 2 1 0.5
153
Даниил Котов
3 тайм 2 1 0.5
154
дмитро Сухомлинов
Авангард 2 1 0.5
155
Руденко Михайло
ФК Парковый 2 1 0.5
156
Тарас Середа
Навигатор 2 1 0.5
157
Євгеній Черепня
ФК Свои 2 1 0.5
158
Сергій Сергієнко
ФК Січ 2 1 0.5
159
Михайло Бехерский
ФК Делай Ветер 2 1 0.5
160
Саша Тищенко
ФК Січ 2 2 1 0.5
161
Юрій Березін
Апож 2 1 0.5
162
Сергій Кравчук
Авангард 2 1 0.5
163
Ілья Недоступ
FK GOLD 2 1 0.5
164
Владислав Солодкий
Denon 3 1 0.33
165
Игорь Принц
ФК Делай Ветер 3 1 0.33
166
Даниїл Іваніщев
ФК Січ 3 1 0.33
167
Владислав Москаленко
OL1MP 3 1 0.33
168
Остап Жовнірчак
ФК Легенда 3 1 0.33
169
Нікіта Нікітенко
Нац. Рада 3 1 0.33
170
Віталій Марченко
ФК Свои 3 1 0.33
171
Дмитро Гавришов
ФК Свои 3 1 0.33
172
Ростислав Клочков
Навигатор 3 1 0.33
173
Артур Каплаушенко
FK GOLD 4 1 0.25
174
Игорь Гергель
FK GOLD 4 1 0.25
175
Микита Лебедєв
ФК Січ 4 1 0.25
176
Олександр Тищенко
ФК Січ 4 1 0.25
177
Юрій Кардашов
ФК Січ 4 1 0.25
178
Сергій Корінний
Нац. Рада 4 1 0.25
179
Владислав Стогний
FK GOLD 4 1 0.25
180
Анатолій Чайка
FK GOLD 4 1 0.25
181
Сергій Ляленко
Апож 4 1 0.25
182
Костя Тимощук
3 тайм 4 1 0.25
183
Володимир Бегека
FC Mayot 4 1 0.25
184
Роман Куплевацкий
Denon 5 1 0.2
185
Віталій Надкєричний
Pechersk Penguins 5 1 0.2
186
Вадим Степаненко
ФК Січ 6 1 0.17
187
Антон Кривенко
ФК Делай Ветер 7 1 0.14
188
Денис Клопотнюк
Печерск дистрикт 7 1 0.14
189
Максим Кобченко
OL1MP 9 1 0.11
190
Олег Малишок
ФК Свои 9 1 0.11
191
Эрик Валиев
Печерск дистрикт 2 1 (1) 0.5
192
Олександр Рибаков
3 тайм 4 1 (1) 0.25