Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, НФЛ Зима 21 5х5 , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Микола Філонов
3 тайм 8 19 (1) 2.38
2
Владислав Паскаленко
OL1MP 9 16 1.78
3
Іван Нечепа
IPnet 8 15 1.88
4
Андрей Сумарук
FC Mayot 11 15 1.36
5
Никита Василенко
FC Mayot 14 15 1.07
6
Андрей Сокорчук
FC Mayot 14 15 1.07
7
Максим Яловой
3 тайм 8 13 1.63
8
Олександр Кононенко
ФК Фортуна 8 13 (2) 1.63
9
Андрій Адамович
ФК Парковый 7 12 1.71
10
Михайло Дмитрик
ФК Січ 7 12 1.71
11
Володимир Скиба
ФК Парковый 6 12 (1) 2
12
Дмитро Левченко
ФК Січ 6 11 1.83
13
Олександр Ткаченко
FC Mayot 16 10 0.63
14
Євгеній Струк
ФК Парковый 6 10 (2) 1.67
15
Никита Аронов
FC Mayot 19 10 (2) 0.53
16
Максим Величко
ФК Фортуна 7 9 1.29
17
Павел Ронэ
Навигатор 11 9 0.82
18
Владислав Процько
FC Mayot 8 9 (1) 1.13
19
Олександр Рибаков
Denon 7 8 (1) 1.14
20
Владислав Восколович
Pechersk Penguins 3 7 2.33
21
Владислав Сухов
Pechersk Penguins 4 7 1.75
22
Віталій Мельничук
Нац. Рада 5 7 1.4
23
Віктор Новіцький
3 тайм 6 7 1.17
24
Володимир Мартенчук
ФК Парковый 6 7 1.17
25
Андрій Яцюк
AA 6 7 1.17
26
Антон Лактионов
3 тайм 8 7 0.88
27
Владислав Солодкий
IPnet 9 7 0.78
28
Максим Касап
ФК Січ 5 6 1.2
29
Александр Ильченко
Denon 5 6 1.2
30
Володимир Гаврилуца
IPnet 6 6 1
31
Всеволод Варницький
Phoenix 7 6 0.86
32
Роман Воробей
IPnet 8 6 0.75
33
Владислав Самусь
IPnet 8 6 0.75
34
В'ячеслав Ясинський
Pechersk Penguins 8 6 0.75
35
Олег Длуський
AA 8 6 0.75
36
Владислав Третяк
ФК Січ 8 6 0.75
37
Антон Миранчук
3 тайм 1 5 5
38
Шаміль Магомедов
ФК Легенда 4 5 1.25
39
Серафим Мельничук
Навигатор 2 5 5 1
40
Владимир Лысак
AFC Ultra 6 5 0.83
41
Микола Тищенко
ФК Січ 7 5 0.71
42
Юрий Родионов
AFC Ultra 8 5 0.63
43
Андрій Дудар
Авангард 8 5 0.63
44
Максим Вдовиченко
OL1MP 8 5 0.63
45
Андрей Поенко
Навигатор 9 5 0.56
46
Артём Аничкин
3 тайм 6 5 (1) 0.83
47
Ігор Бойко
Pechersk Penguins 3 4 1.33
48
Сергей Смовский
Нац. Рада 3 4 1.33
49
Игорь Кудрявцев
3 тайм 4 4 1
50
Олександр Науменко
Phoenix 5 4 0.8
51
Остап Жовнірчак
ФК Легенда 5 4 0.8
52
Дмитро Фролов
IPnet 6 4 0.67
53
Богдан Майданюк
AFC Ultra 6 4 0.67
54
Владислав Файчук
Авангард 6 4 0.67
55
Василь Чеберяка
AA 6 4 0.67
56
Ярослав Дмитренко
ФК Січ 6 4 0.67
57
Марк Коваленко
FC Mayot 7 4 0.57
58
Андрій Бойко
Pechersk Penguins 7 4 0.57
59
Ахмед Зуригат
FC Mayot 7 4 0.57
60
Юрій Кривомаз
Авангард 8 4 0.5
61
Юрий Абрамов
ФК Фортуна 8 4 0.5
62
Антон Батин
Навигатор 10 4 0.4
63
Максим Ширченко
ФК Парковый 1 3 3
64
Віталій Головатюк
Phoenix 2 3 1.5
65
Володимир Радчук
ФК Парковый 3 3 1
66
Анар Гулиев
Нац. Рада 4 3 0.75
67
Андрій Дацюк
IPnet 5 3 0.6
68
Едуард Клоченок
IPnet 5 3 0.6
69
Антон Паламарчук
Навигатор 5 3 0.6
70
Олександр Фоменко
ФК Фортуна 5 3 0.6
71
Владислав Войцехівський
Pechersk Penguins 6 3 0.5
72
Артем Ящук
Авангард 6 3 0.5
73
Роман Сорокін
OL1MP 6 3 0.5
74
Владислав Дячук
Авангард 7 3 0.43
75
Роман Іванов
IPnet 9 3 0.33
76
Дмитро Морський
Нац. Рада 5 3 (1) 0.6
77
Руслан Юсубов
Phoenix 1 2 2
78
Віталій Краснянський
Denon 2 2 1
79
Юрий Корецький
ФК Фортуна 2 2 1
80
Александр Мусич
3 тайм 2 2 1
81
Антон Паламарчук
Навигатор 2 2 1
82
Максим Яловой
FC Mayot 2 2 1
83
Владислав Ткачик
Нац. Рада 2 2 1
84
Віктор Мойсюк
AA 2 2 1
85
Артем Яковенко
Denon 3 2 0.67
86
Олексій Ємець
Pechersk Penguins 3 2 0.67
87
Алекс Вороновский
OL1MP 3 2 0.67
88
Андрій Тимовський
ФК Легенда 4 2 0.5
89
Віктор Мосьондз
OL1MP 5 2 0.4
90
Фархад Гулиев
Нац. Рада 5 2 0.4
91
Тімур Шумаков
Denon 6 2 0.33
92
Іван Пижук
Phoenix 6 2 0.33
93
Генріх Петі
Pechersk Penguins 6 2 0.33
94
Ігор Халаберда
IPnet 6 2 0.33
95
Сергій Панчук
Phoenix 6 2 0.33
96
Андрій Варчак
Авангард 7 2 0.29
97
Анатолій Пономаренко
ФК Фортуна 7 2 0.29
98
Игорь Гергель
AFC Ultra 7 2 0.29
99
Иван Мазур
AFC Ultra 7 2 0.29
100
Ігор Макогон
3 тайм 8 2 0.25
101
Руслан Мазур
ФК Парковый 8 2 0.25
102
Владислав Костюк
Авангард 8 2 0.25
103
Максим Чичиркоза
Denon 8 2 0.25
104
Максим Яцюк
AA 6 2 (1) 0.33
105
Алексей Бескоровайный
AA 1 1 1
106
Олександр Саржевський
Denon 2 1 0.5
107
Олександр Черниш
Denon 2 1 0.5
108
Юрій Кардашов
ФК Січ 2 1 0.5
109
Роман Мамчур
FC Mayot 3 1 0.33
110
Какаев Шохрат
3 тайм 3 1 0.33
111
Василь Громов
IPnet 3 1 0.33
112
Андрій Лютенко
Denon 3 1 0.33
113
Микола Поліщук
IPnet 3 1 0.33
114
Володимир Філюк
ФК Парковый 3 1 0.33
115
В’ячеслав Маляренко
ФК Парковый 3 1 0.33
116
Даниїл Іваніщев
ФК Січ 3 1 0.33
117
Віталій Руденко
AA 3 1 0.33
118
Никита Пархоменко
Навигатор 2 3 1 0.33
119
Олег Петрокушин
ФК Легенда 3 1 0.33
120
Максим Самійленко
ФК Січ 3 1 0.33
121
Валентин Инешин
Pechersk Penguins 3 1 0.33
122
Михайло Філін
Denon 4 1 0.25
123
Сергій Пономарь
AA 4 1 0.25
124
Алхас Тарба
Авангард 4 1 0.25
125
Дмитро Бабенко
Phoenix 5 1 0.2
126
Михаил Вивчаренко
Навигатор 5 1 0.2
127
Дмитро Кисельов
ФК Парковый 5 1 0.2
128
Михайло Мошинський
Pechersk Penguins 5 1 0.2
129
Анатолій Ворона
ФК Легенда 5 1 0.2
130
Олександр Тищенко
ФК Січ 5 1 0.2
131
Віталій Кучер
AA 6 1 0.17
132
Ярослав Буняк
AA 6 1 0.17
133
Валентин Дмитренко
ФК Січ 6 1 0.17
134
Ігор Рожко
ФК Січ 6 1 0.17
135
Анатолій Гіжицький
Авангард 7 1 0.14
136
Олександр Кузьменко
ФК Легенда 7 1 0.14
137
Ярослав Гетьманець
Phoenix 8 1 0.13
138
Михайло Єсаулов
AA 8 1 0.13
139
Артем Кірсанов
Pechersk Penguins 8 1 0.13
140
Владислав Москаленко
OL1MP 8 1 0.13
141
Владислав Смілянець
ФК Легенда 8 1 0.13
142
Вадим Грисевич
ФК Фортуна 9 1 0.11
143
Олег Лежоев
AFC Ultra 9 1 0.11
144
Іван Водошняк
ФК Легенда 8 1 (1) 0.13