Анонс 12 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!, Анонс, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

30 липня

Анонс 12 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

30 липня

Анонс 12 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

Апож - Белгород 
Просто неймовірний матч за місце у призових місцях, якщо Апож переможе, то буде займати третє місце, але ж Білгород має ще одну гру у запасі, тож все ж в них є шанс навіть після помилки. Тим не менш фаворитом матчу є саме гравці у синій формі, до того ж в разі їх перемоги вони стовідцотково залишаться у призах. Очікуємо видовищний поєдинок та гарантуємо, що буде на що подивитися! Хто ж переможе у цій хвилюючій боротьбі? Дізнаємося зовсім скоро!

Олимп - Майот 
Для Олімпу цей поєдинок є формальним, чи скоріше принциповим з точки зору місця у таблиці. Але ж для Майоту ще є надія, тому їм варто вигравати, до того ж саме вони є фаворитами. І незважаючи на всі вище названі умови, красивий футбол ніхто не відміняв. Побачимо як все складеться вже завтра! 

Белгород - Нац Рада 
Другий поєдинок для Білгороду за один ігровий день, до того ж з дуже серйозним опонентом, котрий є лідером турніру. Цей день буде хвилюючим для хлопців у синій формі, але яка ж інтрига! Фаворитом є саме Нац. Рада, але можливо жага до перемоги підкорить всі ці передбачення? Для чого гадати, якщо вже завтра буде відомо хто вийде переможцем?