Звіт 11 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!, Звіт, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

30 липня

Звіт 11 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

30 липня

FK GOLD — FC Mayot
Ох і напруженеий був матч, обидві команди боролися до отсаннього, але Майот не отримав перемогу настільки легко як очікувалося. Ніякої стабільності та лідерства протягом всього поєдинку, кожна команда не давала супернику вирватися уперед, але перемога все ж таки дісталася фаворитам. Фінальний рахунок матчу 8:5 на користь FC Mayot.

Апож — Pechersk Penguins
Зовсім невдалий турнір для пінгвінів, але все ж таки ми очікуємо від них дива, але сьогодні вдача знову обійшла їх стороною. Апож впевнено та видовищно перемагає з фінальним рахунком 4:1.

Нац. Рада — FC Mayot
Це був поєдинок лідерів турніру, який всім стовідцотково запам'ятався: величезна кількість небезпечних моментів та голів, найвищий рівень гри і купа ємоцій. Нац. Рада, задомінувавши своїх супротивників з перших хвилин матчу, все ж таки виборола 3 найважливіших залікових пункти. Фінальний рахунок матчу 13:4 на користь синіх.

Делай Ветер — ФК Легенда
Дивлячись у вищу лігу, ми бачимо, що ФК Легенда показує просто неймовірні результати під кінець турніру, і цей матч ще раз це підтвердив. Делай Ветер всіма своїми силами оборонялися, але стрімкий натиск зелених не стримати. В результаті 4:2 на користь Легенди.

Denon — OL1MP

Обидві команди не подавали приводів на сподівання чогось феєричного, але матч видався саме таким. Підопічні Кобченко Максима відкрили рахунок у поєдинку, та збільшували відрив протягом 40 хвилин, а от у Денону гра зовсім не йшла. В результаті 13:1 на користь Олімпу.