Анонс 11 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!, Анонс, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

23 липня

Анонс 11 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

23 липня

Анонс 11 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!


FK GOLD — FC Mayot
Впевнений лідер турніру FC Mayot зіграє з FK Gold, який останнім часом тішить нас своїми гарними результатами та намагається прорватися в призові місця. Очікуємо цікавий та напружений матч, оскільки і фавориту треба втримати свої позиції!

Апож — Пингвины
Надважливий матч для Апож, незважаючи на зовсім невтішні результати Пінгвінів у цьому турнірі, їх не варто недооцінювати, хоча фаворитами все ж таки є саме чорно-білі. Поразка в цьому протистоянні вирішить чи буде в підопічних Р. Світлого шанс завершити турнір у призах. На полі точно буде спекотно, і звісно не тільки через погоду!

Нац. Рада — FC Mayot
Неймовірно цікаве протистояння першого та другого місця турнірної таблиці, Нац. Рада показує високий та стабільний рівень гри протягом усього турніру, однак і FC Mayot відстає всього лише на 2 залікових пункти. Варто помітити, що це дургий матч за один ігровий день для майотівців, чи зможуть вони перемогти після такого навантаження? Дізнаємося зовсім скоро!

Делай Ветер — ФК Легенда
Легенда останнім часом дивує нас красивою та результативною грою, та чи зможе вона показати це зараз? Делай Ветер у свою чергу впевнено зносить суперника за суперником на своєму шляху до перемоги та посідає третє місце турнірної таблиці, маючи лише одну поразку. Сподіваємося побачити видовищний та хвилюючий футбол, який ми всі так любимо!

Денон — Олимп
Матч між командами, які знаходяться зовсім поряд у ладдері турніру, саме тому і складно віддати комусь перевагу. Олімп, як і Денон зовсім нестабльні, але це і створює інтригу. Тож хто отримає три переможних очки?

3 тайм — Навигатор
Незважаючи на «формальність» цього поєдинку, склади команд здатні показати просто неймовірні голи та фінти, саме цьому вони профі. Навігатор є фаворитом, але й 3 тайм далеко не лузери. Хто ж вийде переможцем?