Звіт 10 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!, Звіт, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

22 липня

Звіт 10 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

22 липня

Звіт 10 туру сезону весна-літо 5х5 НФЛ!

Нац. Рада - Апож
Як і очікувалося Нац. Рада знову продемонструвала високий рівень гри, а особливо відзначився В. Ткачик зі своїм пента-триком. Апож у свою чергу гарно почали та утримували наступ до кінця першого тайму, але все ж таки чогось їм не вистачило... Фінальний рахунок матчу 7:2 на користь Нац. Ради.

Голд -  Олимп 
Неймовірна цікава та напруженна гра від обох коллективів, багато хайлайтів та ударів ми побачили від обох колективів. У хлопців з Олімпу максимально не "летіло", велика кількість моментів, але на табло лише один. ФК Голд у свою чергу показав себе з найкращої сторони й реалізовув майже всі моменти. Фінальний рахунок матчу 6:1 на користь золотих.

Навигатор - Печерск Дистрикт 
Печерськ Дістрікт просто знищив своїх супротивників: покер від Голуба та Третяка й відкриття рахунку з перших хвилин, що вже вплинуло на мораль гравців Навігатору, але вони боролись до останнього. Багато цікавих, красивих та небезпечних моментів, ось що подарував нам цей запальний матч. Фінальний рахунок 10:2 на користь Печерськ Дістрікт.

3 тайм - Легенда
Знову ж третій тайм не може зібратися та показати на що він здатен, відсутність М. Ялового та А. Анічкіна просто недопустима у таких матчах. Легенда в свою чергу провела прекрасний матч та оформила велику кількість голів у ворота супротивника. Особливу роль у матчі зіграв покер від І. Водошняка та дубль від О. Кузьменко. Фінальний рахунок матчу 12:2 на користь Легенди.

Денон - Белгород
У останньому матчі 10 туру ми побачили максимально цікаву гру. Нарешті Денон у старому складі, але на жаль без замін та заряжені на перемогу білгородці, які впевнено крокують до призрових місць турніру. Білгород зразу ж взяв ініціативу у свої руки та показав чия це гра, оформлення покеру від В. Скиби та хет-трику від В. Вишнівського вам нічого не говорить? Підопічні Бондзіка намагалися відігратися, але сині не тільки прекрасно захищалися, а ще й забивали. В результаті перемога Білгороду з рахунком 8:2.