Анонс третього туру зимового сезону 5х5! , Анонс третього туру , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

19 лютого

Анонс третього туру зимового сезону 5х5!

19 лютого

Анонс третього туру зимового сезону 5х5!

Завершальний третій тур, який завершує відбір. Після нього ми дізнаємося які команди потраплять у дві ліги: вищу та першу. 

АА -  ФК Парковий 

Перша гра та вже тримає за собою інтригу. Зустрінуться між собою команди, які гарно себе зарекомендували протягом попередніх двох турів. Прогнози давати складно, оскільки АА показали, що ще можуть задати жару. У той час, як ФК Парковий теж команда-не промах, які будуть боротися до кінця. 

Фортуна - Pechersk Penguins 

Не завжди удача була на стороні цих двох команд. Команди так і не здобули жодної перемоги у попередніх турах. Тому для них цей матч є важливим. Схиляємося до думки, що більшу перевагу складно визначити. Команди між собою мають рівні шанси на перемогу. 

Phoenix - ФК Легенда 

Під питанням залишається і результати цього матчу. Дві команди показали себе  досить сильними та перспективними. За попередній тур вони мають перемоги, однак у цьому турі потрібно буде дограти по матчу — аби точно визначити, перспективити потрапляння у ліги. Практично рівні шанси, рівні суперники — тому очікуємо динамічну та яскраву гру. 

ОL1MP - ФК Легенда 

Другий матч поспіль для Легенди. У групі С теж всі матчі суботнього дня будуть вирішальними. Очікуємо начичених на різні події матч. Гадаємо, що команди мають рівні шанси на перемогу. 

Phoenix - Denon 

Denon серйозно налаштований на гру, після поразки у першому матчі, адже мова йде за вихід у вищу лігу. У Phoenix кращі шанси, у них уже є 3 очка. Вони показали дуже налагодженну гру у минулому турі. Нас очікує неймовірний матч з швидкими атаками від обох команд.

ОL1MP - Denon 

Для обох команд ця гра буде уже другою за день. Мотивація завжди присутня, не зважаючи на результат попередніх ігор. Але ми знаємо на що команди готові заради перемоги. Це фінальна гра Групи С, тож буде дуже гаряче. 

Навігатор 2 - Авангард 

Цікаво, як будуть розгоратися події цього матчу. Мало шансів на перемогу в команди Навігатор 2. Авангард сильний та серйозний суперник. У цьому матчі надаємо перевагу команді Авангард. 

Навігатор - 3 тайм  

Не менш цікавим обіцяє бути і цей матч. Всього на два залікових пункти відстає Навігатор від команди 3-й тайму. Гадаємо, що у зв‘язку з цим буде боротися Навігатор. Однак, все таки більшу перевагу надаємо команді 3-й тайм. 

ФК Січ - AFC Ultra 

Гарно себе показала команда Січ у своєму дебютному матчі. У цьому матчі зустрінуться вони з командою AFC Ultra. Останні в свою чергу мали розгромну поразку. Чи проаналізували вони свої слабкі моменти, як будуть грати та що нас очікує у цьому матчі — дізнаємося у суботу. Поки що перевагу надаємо команді Січ. 

Mayot -  AFC Ultra

Інтригуючим залишається і цей матч. У цих команд однакова ситуація у тірнірній таблиці, тому події матчів цієї суботи будуть надзвичайно вирішальними для них. У цьому матчі перевагу залишаємо за командою Mayot. 

Mayot  - ФК Січ

Другий матч для команд Mayot та ФК Січ. Недивлячись на це, він може дуже вирішальним — в залежності від результатів попередніх матчів. У цій грі хочемо надати перевагу команді Mayot. Проте, гадаємо, що Січ теж може себе гарно показати. 

Бажаємо командам успіхів, сил та наснаги!