Звіт другого туру зимового сезону 5х5!, Звіт другого туру, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Звіт другого туру зимового сезону 5х5!

17 лютого

Другий тур зимового сезону 5х5 запам‘ятався неочікуваними результатами, вражаючим протистоянням та динамічними іграми. Вже не можемо вас інтригувати, тому що вже не терпеться поділитися з вами.

Denon - ФК Легенда

Перший матч розпочався рівною грою між командами Denon та ФК Легенда. Практично весь перший тайм пройшов без забитих голів від обох колективів. Серйозний перебіг подій розпочався у другому таймі. Denon тільки виходив у атаку, як Легенда йшла у контратаку та навпаки. Проте, не всі моменти змогли реалізувати Denon, чим і скористалася Легенда. У результаті, фінальний рахунок матчу 4:1 — на користь ФК Легенда.

Навігатор  2 - АА

Надзвичайно неочікуваний за своїми результатами матч. Приємно здивувала команда АА, яка буквально з перших хвилин почала влучні удари по воротам суперника. Варто зазначити, що такі серії ударів вони продовжили і у другому таймі. Неочікував такого повороту колектив Навігатор. Багато моментів так і не було реалізовано зі сторони Навігатору. Фінальний рахунок матчу 10:7 на користь команди АА.

Навігатор - Фортуна

Певне, що цей матч був одним із найемоційніших та найзапекліших у цьому турі. Команди навіть у думках не мали щоб одне одному поступитися. У такому напруженому стані пройшов весь матч. Багато фолів та небезпечних моментів зі сторони двох команд. У результаті команди зіграли у нічию 5:5 .

Авангард - ФК Парковий

Дуже цікава гра пройшла між Авангардом та Парковим. За спектром емоцій - цей матч практично не поступається минулому. Авангард упускав багато гарних моментів, які, можливо б, принесли їм перемогу у цьому матчі. Незважаючи на те, що гра проходила практично на рівних, однак перевагу в грі мав Парковий. Фінальний рахунок теж нічия 2:2

Mayot - IPnet

Пішли далі створювати розгромні рахунки комнада IPnet. Практично повністю тримали вони м‘яч під своїм контролем. Швидкі атаки, влучні удари та жага до перемоги — усе це характеризує команду IPnet у цьому матчі. Зовсім не солодко довелося колективу Mayot. Команда «поплила» буквально одразу. Не змогли вони дати гарний відсіч суперникам. Фінальний рахунок матчу 5:12.

Phoenix - ОL1MP

Дебютна гра для обох команд. Знайомилися ми з ними, та можемо сказати, що це було гарне знайомство. Гра була рівною та проходила на зустрічних курсах. Атаки змінювалися контратаками. Команди тільки і встигали робити одне одному удари по воротах. Фінальний рахунок гри 3:2.

ФК Січ - IPnet

Динамічний та захоплючий матч відбувся між командами ФК Січ та IPnet. Кардинально змінилися подїї та вектор гри у двох таймах. У першому таймі певне домінування мала команда IPnet, яка успішно забила декілька голів. Не прийшовся до душі такий варіант подій команді Січ, яка у другому таймі зробила гарний камбек, однак все-таки трохи не вистачило команді до перемоги. Як результат, фінальний рахунок матчу 5:4 на користь IPnet.

3-й тайм - Pechersk Penguins

Відвернулася удача від команди 3-й тайм у першому таймі. Ніяк не вдавалося їм забити у ворота суперників. Атаки були, моменти були, а коли справала доходила до реалізації нічого не вдавалося. Скористалися цим «Пінгвіни», які за перший тайм забили 3 голи. Кардинально змінилися події у другому таймі: колектив 3-й тайм взяв реванш та відіграли всі пропущені м´ячі та навіть трохи більше. Не вдалося зовсім ніяк «Пінгвінам» протистояти цьому. Фінальний рахунок матчу 8:3 на користь команди 3-й тайм.