Анонс другого туру зимового сезону 5х5! , Анонс другого туру , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

12 лютого

Анонс другого туру зимового сезону 5х5!

12 лютого

Анонс другого туру зимового сезону 5х5!

А поки міста замітає хуртелиця — ми продовжуємо наш зимовий сезон. У нас вийшло поповненення в участниках турніру. Оскільки тепер у турнірі беруть участь 16 команд - то з‘явилося розділення на групи. Детальніше з ними можна  ознайомитися у розділі «таблиці та сітки».

Що ж не можемо більше вас затримувати, тому розказуємо про другий тур: 

Denon - ФК Легенда 
Denon пропускав перший тур, але уже з завзятістю готовий зіграти у другому. Колектив Владислава Бондзіка нам давно відомий. Були у цієї команди і взльоти і падіння. Цікаво як же вони зарекомендують себе у цьому сезоні? Новенькі у нашому турнірі — ФК Легенда. З нетерпінням очікуємо знайомства з цією командою. Зичимо їм успіхів та наснаги! 

Навігатор 2 - АА
Зустрінуться у цьому матчі молодість та досвід. Дві команди досить таки непогано змогли зарекомендувати себе у першому турі. Однак, все ще складно давати точні прогнози. Гадаємо, що гра почнеться на рівних. У двох команд  є шанси на перемогу в цьому матчі. 

Навігатор - ФК Фортуна 
Цікавий матч очікує нас. Фортуна мала проаналізувати свої помилки у минулій грі з 3-м таймом. На цю гру їм теж доведеться грати з досить серйозним суперником. Однак, варто зазначити, що шанси на перемогу є. Знаємо, що Навігатор налаштований дуже серйозно та планує вихід у вищу лігу. Впевнені, що матч буде багатим на яскраві моменти. 

Авангард - ФК Парковий 
У цьому матчі так точно потрібно просто спостерігати. Авангард та Парковий гарно себе показали у першому турі. Команди отримали перемогу над суперниками з гарним відривом. Очікуємо на палке протистояння цих команд між собою у другому турі.

FC Mayot - IPnet 
Знайомимося - команда Mayot. Хто вони? У чому їх особливість? Та який рівень гри - ми дізнаємося у цю суботу. Перша гра — перший серйозний суперник. Команда IPnet порадувала своїх фанатів у першому турі. Гадаємо, що ця команда поставила високу планку та буде старатися утримувати її до самого кінця. 

Phoenix - ОL1MP
З командою Phoenix ми знайомі ще з першого зимового сезону 2019/2020 року. Наскільки змінився склад команди, що нового у них та рівень гри ми побачимо незабаром. OL1MP - новенькі у нашому турнірі. Буде надзвичайно цікаво з ними познайомитися. 

ФК Січ - IPnet 
Готові вам представити ще одну нову команду - ФК Січ. Теж цікаво вже швидше познайомитися з цією командою. Випав їм складний суперник, хоча хто знає- може вони теж не промах? Для колективу IPnet це буде друга гра поспіль за турнір. Цікаво як же розвинуться події цього матчу. 
 
3-й тайм - Pechersk Penguins
І заключним у цьому турі стане матч між командами 3-й тайм та Pechersk Penguins. На даний момент, перевагу можемо надати колективу 3-й тайм. Однак, не виключаємо шансів, що Pechersk Penguins все-таки ще покажуть свої сильні сторони.