Звіт першого туру зимового сезону 5х5! , Звіт першого туру , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

08 лютого

Звіт першого туру зимового сезону 5х5!

08 лютого

Перший тур розпочався зі знайомства команд, проте які це були знайомства! Команди одразу вступили в запеклу боротьбу за можливість забити гол у ворота суперника. Не будемо затягувати та пропонуємо розглянути кожен матч окремо:

Фортуна - 3й тайм

Питання, яке хвилювало багатьох: чи втратив 3-й тайм «форму»? Ні, не втратив, а навпаки набрався ще більше сил та енергії. Не можна не відмітити Антона Лактіонова, який просто вразив всіх своєю результативністю у матчі. У динамічному настрої 3-й тайм почали наступ на ворота Фортуни. Колективу Фортуна тільки і залишалося - тримати оборону. Проте, варто відзначити, що команда не здавалася, виходила у контратаки, однак багато моментів так і залишилися нереалізованими. У результаті, 8:2 на користь 3-й тайм

Навігатор - Pechersk Penguins

Коли молоді та завзяті хлопці виходять один проти одного на полі — виходить гра Навігатору та «Печерських пінгвінів». Матч був надзвичайно емоційний та напружений. Судді тільки і встигали робити попередеження гравцям двох команд. Гарні результати показала команда Навігатор. Здається, що починають вони розкривати свій потенціал саме у форматі 5х5. Щодо Pechersk Penguins, то вони показали себе непогано, однак у деяких моментах їм наче чогось бракувало. Результатом матчу стає рахунок 9:4 на користь Навігатору.

Навігатор 2 - ФК Парковий
А у цьому матчі ініціативною грою запам‘ятався саме ФК Парковий. Команда створювала та реалізовувала багато моментів. Однак, зірка удачі відвернулася від команди Навігатор 2. Зовсім їм не вдавалося наздогнати свого суперника, незважаючи на всі спроби. У матчі можна було спостерігати практично повне домінування Паркового. У результаті, фінальний рахунок матчу 7:1 на користь ФК Парковий.

АА - Авангард
Незважаючи на те, що матч пройшов досить таки спокійно — було багато яскравих моментів. Дві команди зарекомендували себе гарно. Проте все-таки більша перевага у грі залишалася за командою Аванград. Вони були лідерами цього матчу. Щодо команди АА — наздвичайно цікаве та приємне знайомство. Можемо сказати, що команда ще розкриє свій ігровий потенціал. Фінальний рахунок матчу 2:7 на користь Авангарду.

IPnet - AFC Ultra
Вирішила команда IPnet сезон одразу починати з рекордів. Практично два тайми вони провели на половині суперника — час від часу збільшуючи рахунок. Команда AFC Ultra приїхала на матч не основним складом, практично без замін. У такому ключі гра для них пройшла складно та напружено. Однак, це тільки початок і команда зможе ще показати гарні результати. Отже, фінальний рахунок матчу 15:0 на користь IPnet.