Анонс першого туру зимового сезону формату 5х5! , Перший тур , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

04 лютого

Анонс першого туру зимового сезону формату 5х5!

04 лютого

Анонс першого туру зимового сезону формату 5х5!

Непрофесійна Футбольна ліга повертається!

У новому зимовому сезоні 2021- ще більше яскравих моментів, динамічних ігор, духу суперництва та боротьби за перемогу. Уже у цю суботу відбудеться перший тур. Давайте ознайомимося з командами, які почнуть сезон:

Фортуна - 3й тайм

Перша гра розпочнеться між командами, які ми вже добре знаємо. Колектив Фортуна уже брали участь у форматі 8х8. На цей раз вони вирішили спробувати свої сили у незвичному для них форматі. Щодо колективу 3-й тайм – вони є переможцями минулого сезону. Певне, що команда вирішила на цьому не зупинятися та розвиватися далі. Бажаємо командам завзятості та успіхів!

Навігатор - Pechersk Penguins

Команда Навігатор теж знайома нам з формату 8х8. Певне, що у новому році – всі вирішили спробувати щось новеньке для себе. Цікаво, як хлопці зарекомендують себе у новому форматі. Раді познайомити вас з командою Pechersk Penguins. Нові, ще зовсім нам не знайомі та дуже цікаві. Бажаємо командам натхнення та гарної гри!

Навігатор 2 - Парковий

Так – вам не здалося є ще Навігатор 2. Можливо побачимо нові обличчя, нові таланти та ближче познайомимося з цією командою. Колектив Парковий теж новенькі – будемо раді познайомитися та побачити їх гру. Чекаємо суботи, а командам бажаємо гарної результативності!

АА - Авангард

Колектив АА –  цікаві незнайомці, які можуть показати неперевершену гру. Команду Авангард пам’ятаємо ще з зимового сезону 2019/2020. Завзяті хлопці, які завжди готові поборотися за перемогу. Бажаємо командам удачі та наснаги!

IPnet - AFC Ultra

IPnet - вже знайома нам команда, яка вирішила теж оновитися у новому році. У минулому сезоні 5х5 це була команда Tayger Club, які показували гарні результати гри. У новому після "ребрендінгу" - IPnet, які не втратили сил та наснаги до боротьби. AFC Ulra - нові обличчя, нові знайомства, нові результати, які можуть всіх приємно здивувати.Надзвичайно цікаво побачити вже цю гру. Бажаємо командам сил та гарних результатів!