Огляд фіналу осіннього сезону 8х8! , Фінал 8х8 , Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

29.12.2020

Огляд фіналу осіннього сезону 8х8!

29.12.2020

Огляд фіналу осіннього сезону 8х8!

Beke Bembereke – СК Алмаз

Складним видався і цей матч для команди Beke Bembereke - їм довелося грати з непростим суперником. Матч був динамічний, напружений та надзвичайно цікавий. Однак, краще показала себе команда СК Алмаз - у нападі та реалізації моментів біля воріт. Фінальний рахунок - 7:9 на користь СК Алмаз. 


Beke Bembereke – ФК Фортуна

Цікавий матч відбувся від колективами Beke Bembereke та ФК Фортуна. На початку більшу ініціативу можна було спостерігати від команди Beke Bembereke - гарні атаки та створення напружених моментів. У такі моменти зовсім не солодко було колективу ФК Фортуна, проте команда старалася швидко відвести м'яч від своїх воріт та вийти у контратаку. Проте, у другій частині матчу ситуація кардинально змінилася - ФК Фортуна перейняла ініціативу володіння грою. У результаті 4:9 на користь ФК Фортуна. 

СК Алмаз - ЖК Навигатор

Не менш напружена гра відбулася і між колективами СК Алмаз та ЖК Навігатор. Два молоді та запальні колективи зустрілися та показали чудову, емоційну та моментами складну гру. Гра проходила практично у рівних умовах, ініціативу час від часу показували обидві команди. Фінальний рахунок матчу - нічия 4:4. 

FC Respublika - Ajax Teremky

Матч-боротьба відбувся між колективами FC Respublika та Ajax Teremky. Розслабилася на початку гри команда Аjax Teremky - чим скористалася команда FC Respublika. Проте, потім колектив Аjax Teremkу повністю взяв під контроль гру та зовсім не давав шансів FC Respublika відігратися. У результаті, фінальний рахунок матчу 4:1 на користь Аjax Teremkу.


Закінчився осінній сезон НФЛ у форматі 8х8! Вітаємо команд з перемогою та дякуємо за участь!

1 місце - ФК Труха. 

2 місце - Аjax Teremky. 

3 місце - Underdog.