Звіт туру відкриття Весняного Кубку НФЛ 2020!, Через усім відомі проблеми з поширенням вірусу, грати у першому турі проявило бажання тільки 6 команд. Проте вони видали дійсно захоплюючі матчі, принесши багато інтриги у щойно розпочавшийся турнір., Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

16 березня

Звіт туру відкриття Весняного Кубку НФЛ 2020!

16 березня

Denon – Аякс-Теремки

Перший матч звітного туру розпочали між собою команда організаторів та нова команда Аякс-Теремки, яку ми раді вітати. Ця команда приємно нас здивувала в контексті свого збору – на таке відношення до справи приємно дивитись! Щодо самої гри: вона вийшла дуже динамічної з перших же хвилин. Вже на 4-й хвилині номінальні господарі відкрили відлік результативним ударам. Але відповідь не заставила на себе чекати і вже к 7-й хвилині рахунок був зрівняний. Проте далі щось трапилось з командою з Теремків, адже вони пропустили 3 безвідповідних гола. Варто відзначити, що команда Аякс-Теремки виглядала цілком непогано, а от у завершальній стадії нічого «не клеїлось». В другому таймі, ситуація вже вирівнялась і побачили цікаву «перестрілку»: було забито по 3 голи у кожні ворота. На жаль для Аяксу, цього було замало і команда вже не встигла відігратись. Побажаємо новій команді успіхів і більш дисципліновану гру в обороні!

Ajax – Flex

Дуже цікавим вийшов другий матч нашого турніру. Зустрічались дві нові команди нашого турніру. Зарядженість колективів на перемогу була помітна неозброєним оком вже з перших хвилин. В команди Ajax це вдалось втілити в результат і вже на першій хвилині Дмитро Поліщук відкрив рахунок. Під кінець першої десятихвилинки, Flex вдало відігрались. Варто сказати, що у першому таймі колектив Ajax виглядав гостріше за своїх опонентів, проте Flex більш відповідально ставились до своїх моментів. Як результат, наприкінці першого тайму команди ще раз обмінялись забитими м’ячами та пішли на перерву із рахунком 2:2. У другому таймі, ситуація в ігровому плані змінилась, ініціативу захопила команда Flex. А от в плані реалізації власних моментів, ситуація залишилась такою ж, адже аж до завершення матчу команди відзначались лише ударами по воротах та жовтими картками. Цікаво розгорнулись події в самому кінці: на 39-й хвилині Ajax забили гол та, мабуть, вже повірили у перемогу у матчі, але недостатня зконцентрованість зіграла з ними злий жарт і вже на 40-й Flex відігрались та завершили цей фантастичний поєдинок. Аплодуємо командам за боротьбу до останніх хвилин!

МФК Авангард – МАУП

Останній матч став найбільш переповненим на події матчем звітного туру. З перших же хвилин МАУП показали свій атакуючий потенціал та відкрили рахунок вже на 2-й хвилині матчу. Після цього МАУП не збирались збавляти обертів та продовжували йти в атаку великими силами, за що і поплатились цілих 3 рази, пропустивши майже всі м’ячі з контратак, при цьому змарнувавши свої нагоди у чужих воріт. Також відзначимо, що МФК Авангард двічі пробивали дабл-пенальті, могли доводити рахунок до розгромного вже у першому таймі, проте обидва рази не змогли пробити голкіпера МАУП. Другий тайм розпочався з вилучення Дмитра Зажерило у команді МАУП. Це був відмінний шанс для Авангарду ще збільшити власну перевагу, але команда була більше налаштована цього дня на контратаку, ніж на позиційну атаку і МАУП спроміглись не пропустити гол, граючи без одного гравця та повернули інтригу у матч. Під занавіс гри, ми бачили більше не футбол, а дабл-пенальті у ворота МФК Авангард. Цілих 4 рази МАУП мали шанс забити гол з 10-метрової позначки, але не зробили цього ні разу. Як наслідок, два голи на контратаках у Авангарду та один від МАУПу не змінили результату гри: 5-2 на користь МФК Авангард.