Найважливіший день Зимового Кубку НФЛ - анонс!, Турнір підійшов до фінішної прямої і в останньому турі нас чекає аж три вирішальні гри!, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

28 лютого

Найважливіший день Зимового Кубку НФЛ - анонс!

28 лютого

Найважливіший день Зимового Кубку НФЛ - анонс!

Denon – Phoenix 

Розпочнеться заключний тур Зимового Кубку НФЛ з матчу, який закриває малий кубок нашого турніру. Цей матч вирішить тільки яка з команд візьме срібло, а яка бронзу цього дивізіону. Чесно кажучи, від цих команд після перших турів ми чекали результати куди кращі, ніж ті, що зараз бачимо.Обидві команди протягом турніру мали час від часу проблеми зі збором, іноді не вистачило концентрації, а іноді банально не щастило. Сподіваємось, що весною обидві команди покажуть кращі результати та повністю розкриють власний потенціал. Щодо цієї зустрічі, не будемо нічого прогнозувати окрім відкритої гри та атакувального футболу.

 

МСК Смайл – Lagoon

Цей матч можна сміливо назвати матчем за третє місце, адже кожна з команд у разі перемоги у звітній зустрічі поїде святкувати бронзові нагороди. Тут варто відмітити невелику перевагу Lagoon, адже вони отримають медалі, навіть, у разі нічийного результату матчу. Щодо команд, то їх шлях впродовж турніру був доволі цікавим. МСК Смайл з перших турів зарекомендували себе як команду, що налаштована на боротьбу за кубок, проте за часом траплялись прикрі втрати очок, що не дозволили команді набрати потрібну кількість пунктів для чемпіонства. А от Lagoon, навпаки, розпочали, чесно кажучи, не особливо виразно, проте по ходу турніру набрали блискучу форму і видали безліч яскравих матчів. Цей матч бути цікавий тим, що Смайл полюблять швидкісні атаки, а Lagoon, якраз любить ловити своїх опонентів на цьому та швидко контратакувати. Подивимось чия система буде ефективнішою.

 

ФК Сейм – Direct

Нарешті ми дочекались! Центральний матч не тільки туру, а й усього турніру! Матч, де вирішиться все! Саме так, така вивіска повністю виправдовує статус гри! Не дивлячись на те, що ФК Сейм має на 2 залікові пункти більше, ніж Direct, шанси у обох команд майже рівні, адже дивлячись на статистику, ми бачимо, що 2 команди на двох мають всього один нічийний результат. Команди продемонстрували якісний, і що дуже важливо, стабільний футбол впродовж усього турніру, завдяки чому і дійшли до матчу такого статусу. Також цікавим буде зіткнення стилів: швидкий вертикальний футбол від Directта міцна позиційна атака та дисципліна від ФК Сейм. Дуже важко прогнозувати, хто стане переможцем та й не треба. Цей матч потрібно спостерігати, адже ми впевнені, що боротьба буду до останньої хвилини, і хай переможе сильніший!