Звіт одинадцятого туру Зимового Кубку НФЛ 2019/2020, Цей тур визначив переможця малого кубку, а також додав інтриги у боротьбі за третє місце та головний трофей турніру!, Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

27 лютого

Звіт одинадцятого туру Зимового Кубку НФЛ 2019/2020

27 лютого

Phoenix – МФК Авангард

Як ми казали у анонсі, у цьому матчі МФК Авангард могли здобути чемпіонство малого кубку. Знаючи це, могли очікувати гостру та атакувальну гру від команди, проте цей раз Авангард як і Phoenix зіграли доволі прагматично. З боку команди Phoenix це було доволі очікувано, дивлячись на їх збір, адже вони приїхали на гру у складі з п’яти осіб, через що, впродовж усієї гри, повинні були економити сили. Перший тайм вони доволі вдало закрились на своїй половині поля, перший тайм завершився за рахунком 1-1 і Phoenix під занавіс тайму міг навіть виходити уперед. У другому таймі Phoenix почав вже гостріше атакувати, проте, на мою думку, тут зіграла втома, адже все-таки вони не змогли втримати нічийний результат і поступили з рахунком 2-3, а от Авангард вже точно отримає малий кубок!

МСК Смайл – ФК Сейм

Перший з матчів вищого дивізіону виправдав наші очікування, адже обидві команди показали швидкий, відкритий та атакувальний футбол. З перших хвилин МСК Смайл як завжди почав мчати вперед, що дало результат адже вже на другій хвилині було відкрито рахунок зустрічі. Проте решта першого тайму була вже за номінальними гостями: три рази їх атаки доводились до логічного завершення. На початку другого тайму Ведмеденко Максим зумів за одну хвилину відзначитись аж двічі! Але один з цих разів він, на жаль, забив м’яч у свої ворота. Голи Артема Мокренко наприкінці зустрічі лише поставили крапку у цій грі – 6-3 на користь ФК Сейм остаточний результат зустрічі.

Direct – Lagoon

Останній матч звітного туру виявився найцікавішим! Не дарма саме в прогнозі на цю пару ми не стали виділяти фаворита. Обидві команді підійшли до матчу у бойових складах, з усіма важливими для себе виконавцями. Команди розпочали у швидкому темпі та швидко обмінялись декількома забитими голами. Під кінець першого тайму Direct мав перевагу, проте під занавіс першого тайму через 6-й фол вони пропустили з 10-метрової позначки. Другий тайм був більш прагматичним. Direct знову повів у рахунки, але під кінець Lagoon зібрались з силами і за 2 хвилини до фінального свистка спроміглися вирвати перемогу.