Анонс матчів другого туру заключного етапу Зимового Кубку, Вже дуже близько розв'язка зимового турніру, а в цьому турі мі зрозуємо, яка команда і за які медалі буде боротися в останньому., Непрофесійна Футбольна Ліга. Офіційний сайт

Новина

21 лютого

Анонс матчів другого туру заключного етапу Зимового Кубку

21 лютого

Анонс матчів другого туру заключного етапу Зимового Кубку

Phoenix – МФК Авангард

Відкривати другий тур заключного етапу зимового чемпіонату будуть дві команди, які претендують на малий кубок. МФК Авангард для цього буде достатньо набрати бодай один заліковий пункт, а от шанси команди Phoenix доволі примарні. Їм для такого тріумфу потрібно тільки перемагати та в заключному етапі повторювати успіх у матчі проти Denon. Так, шанси примарні, проте у футболі трапляються сенсації. Щодо форми команд, важко щось сказати про Phoenix, адже команда востаннє грала майже чотири тижні тому, а Авангард навпаки зараз перебувають у винятковій формі. Прогнозуємо, що МФК Авангард зможе не програти, але сподіваємось на боротьбу від їх опонентів.


МСК Смайл – ФК Сейм

Дуже цікава пара нас очікує у другому матчі туру, адже зійдуться команди, які розташовуються на третій та другій сходинках головного кубку відповідно. Проте ФК Сейм скоріше бореться за чемпіонство, а от МСК Смайл ще не все вирішили у боротьбі за бронзу. Сейм у минулій зустрічі продемонстрували гарний збір і як відмітила наш фотограф: «дуже дорослу гру». Про гру за участі МСК Смайл ми вже розповідали, тож сподіваєомось, що ці хлопці вийдуть на зустріч у доброму гуморі та зможуть нав'язати опонентам свій власний швидкісний стиль. Хоч і важко прогнозувати, віддамо невелеку перевагу більш досвідченій команді – ФК Сейм. 


Direct – Lagoon

Хоч у цій зустрічі і зійдуться перша та четверта команди головного дивізіону, ця пара для нас найскладніша для прогнозування. Адже, якщо взяти Lagoon, то цю команду взагалі важко прогнозувати, адже результати були занадто різні. Чого не скажеш про Direct, які дуже «рівно» пройшли вже майже весь турнір. Проте саме за минулим матчем між цими командами та їх стилями гри, розуміємо, що гра буде дуже рівна та напружена. Не будем тут прогнозувати, тільки побажаємо обом командам якісної та красивої гри!